Hakkımızda

Neylan Etiman Atlı Spor Kulübü olarak; kusursuz bir binicilik deneyimini her yaşta tadabilmek ve büyülü canlılar olan atlarla tanışabilmek sizi davet ediyoruz.

Kulübümüzde bir eğitim merkezi olarak hizmet veriyoruz. Kulübümüzde atlarla yeni tanışan çocuklarımıza eğitim-gelişim programları doğrultusunda Pony Club’ta  genç binicilerimizi yetiştiriyoruz. Binicilikte erken yaşlarda başlamak önemli bir unsur olduğu için çocuklarımızın eğitimi konusunu önemsiyoruz.

Her yaşta binicilik sporuna başlayanlara eğitim veriyoruz.

Engel atlama, dresaj ve endürans alanlarında Türkiye Binicilik Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu müsabakalara binicilerimiz ile katılıyoruz. İstekleri doğrultusunda binicilerimizi Milli Takım seçmelerine hazırlıyoruz.

50 dönüm arazi üstüne kurulmuş, 200 dönüm orman içinde arazi binişi yapılabilinen, 1 açık ,1 kapalı maneji, 60 at ahırı bulunan, profesyonel Eğitmen/Antrenör ile eğitim verilen, zengin menüsünde özel lezzetler tadabileceğiniz , güne müthiş bir kahvaltı ile merhaba diyeceğiniz , 200 kişilik kapalı restaurant-cafe ve 100 kişilik teras cafesi ile hizmet veren binicilik eğitim tesisisidir. Ayrıca 200 araç kapasiteli otoparkımızla hizmetinizdeyiz.

 Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişime geçin.